PxPixel
העלאת מודעה
הילל 22, הדר הכרמל, חיפה
הילל 22, הדר הכרמל, חיפה
הילל 22, הדר הכרמל, חיפה
הילל 22, הדר הכרמל, חיפה
הילל 22, הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 7
₪2,700

הילל 22, הדר הכרמל, חיפה

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
45
מ״ר

תיאור הנכס

חדש להשכרה | הלל 22, חיפה – ללא תיווך דירת 2 חדרים מקסימה ומשופצת, בקומת קרקע עם גינה פרטית רחבת ידיים ונוף ירוק מרגיע. שטח הדירה: כ־45 מ"ר + גינה של כ־50 מ"ר! * מרפסת נעימה * גינה פרטית ענקית * מוארת ומרווחת * מזגנים חדשים * נשארים בדירה: תנור, מקרר וארון * מיקום שקט ומעולה – דקות הליכה ממסדה ותחנת הכרמלית שכר דירה 2700 ש״ח כניסה מיידית!

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שלמה_המלך_4_חיפה
יצירת קשר
אליזבת
תיווך רישיון: 11111111

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (859)
-
2.7 א׳ ₪
45
₪60
2
ק
-
768 מ׳
5/3/2026
1.15 מ׳ ₪
47
₪24,468
3
1
1970
607 מ׳
4/21/2026
1.22 מ׳ ₪
64
₪19,062
3
3
1970
1055 מ׳
4/19/2026
1.3 מ׳ ₪
62
₪20,967
4
2
1930
91 מ׳
3/30/2026
800 א׳ ₪
42
₪19,047
2
1
1970
1037 מ׳
3/26/2026
800 א׳ ₪
50
₪16,000
2
3
1940
1194 מ׳
3/22/2026
845 א׳ ₪
51
₪16,568
3
ק
1940
482 מ׳
3/22/2026
283.33 א׳ ₪
49
₪5,782
2.5
ק
1930
628 מ׳
3/12/2026
385 א׳ ₪
30
₪12,833
2
2
1940

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר16 א׳ ₪
תשואה3.12%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אנריק גרופ תיווך חיפאי

לכל הדירות
סוקולוב 7, חיפה
₪1,450,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 1
90 מ"ר
סוקולוב , הדר הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
הרופא 45 חיפה
הרופא 45 חיפה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הרופא 45, חיפה
דף הבית
חיפה
הדר הכרמל
שכונות קרובות
מדלן 2026