PxPixel
העלאת מודעה
קריתי , שיכון ותיקים, בת ים
קריתי , שיכון ותיקים, בת ים
קריתי , שיכון ותיקים, בת ים
קריתי , שיכון ותיקים, בת ים
קריתי , שיכון ותיקים, בת ים
לכל התמונות · 6
₪2,190,000
4
חדרים
4
קומה
101

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

דירת 4 חדרים,מרווחת, 101 מ בנוי, כ"א (מערב/דרום), יחידת הורים, מוארת! בשכונת לב העיר המבוקשת, בבנין משנת 1985, מקלט דיירים מסודר, רבע שעה הליכה לים, בקרבת תחבורה ציבורית ענפה, כולל הרכבת הקלה, מרכז מסחרי צמוד, מערכת חינוך, בריאות הכל קרוב!

מה ההון העצמי שלך?
₪1,100,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,090,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪7,230
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪21,683
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,238
ועד
₪200
שנת בנייה
1985
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים
יצירת קשר
דיאנה אבירם
תיווך בבלעדיות רישיון: 3142515

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (168)
-
2.19 מ׳ ₪
101
₪21,683
4
4
1985
28 מ׳
3/31/2026
1.93 מ׳ ₪
75
₪25,733
4
4
1970
237 מ׳
3/12/2026
1.27 מ׳ ₪
42
₪30,357
2
2
1970
396 מ׳
2/26/2026
1.53 מ׳ ₪
56
₪27,321
3
4
1970
191 מ׳
2/25/2026
875 א׳ ₪
42
₪20,833
2.5
2
1960
521 מ׳
2/22/2026
2.13 מ׳ ₪
73
₪29,178
3
7
2029
265 מ׳
2/19/2026
1.52 מ׳ ₪
51
₪29,803
2.5
4
1970
454 מ׳
2/17/2026
1.43 מ׳ ₪
42
₪34,047
2
1
1960
234 מ׳
2/1/2026
1.61 מ׳ ₪
65
₪24,769
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה2.63%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של PROFIT

לכל הדירות
צ'לנוב 15, ראשון לציון
₪1,690,000
דירה
2 חד׳
קומה 3
57 מ"ר
צ'לנוב , רמז

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
דף הבית
בת ים
שיכון ותיקים
שכונות קרובות
מדלן 2026