PxPixel
העלאת מודעה
כפר גנים א, פתח תקווה
כפר גנים א, פתח תקווה
כפר גנים א, פתח תקווה
כפר גנים א, פתח תקווה
לכל התמונות · 4
₪6,900

בשכונת כפר גנים א, פתח תקווה

דירה להשכרה
קומה
128
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

להשכרה דירת 4 חדרים מרווחת מאוד , מאורת לכיוון דרום הכוללת יחידת הורים עם חדר ארונות ושירותים צמודים . במיקום מרכזי קרוב לתחבורה ציבורית ומוסדות ציבור בניין מטופח ונקי לפרטים נוספים ותיאום סיור אלי מומחה לנכס נדל"ן

מחיר למ״ר
₪54
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_ראש_העין
יצירת קשר
מוטי נחום אל הנכס בקעת אונו
תיווך רישיון: 3995697

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (451)
-
6.9 א׳ ₪
128
₪53
4
1
-
401 מ׳
4/29/2026
3.37 מ׳ ₪
107
₪31,495
4.5
5
2025
136 מ׳
4/16/2026
2.75 מ׳ ₪
88
₪31,250
5
2
1980
332 מ׳
4/15/2026
1.68 מ׳ ₪
58
₪28,879
2
2
1970
207 מ׳
4/12/2026
2 מ׳ ₪
93
₪21,505
4
3
1990
461 מ׳
4/12/2026
2.25 מ׳ ₪
88
₪25,568
4
1
1980
338 מ׳
3/26/2026
3.14 מ׳ ₪
103
₪30,514
4
7
2024
354 מ׳
3/25/2026
3.6 מ׳ ₪
117
₪30,769
5
7
2025
447 מ׳
3/25/2026
3.02 מ׳ ₪
114
₪26,447
5
1
2030

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה3.17%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של אל-הנכס סביון בקעת אונו

לכל הדירות
בר יהודה 1, קרית אונו
₪3,599,000
דירה
5 חד׳
קומה 9
134 מ"ר
קיראון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
לוחמי הגטו 37, פתח תקווה
לוחמי הגטו 37, פתח תקווה
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
לוחמי הגיטו 37, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
כפר גנים א
שכונות קרובות
מדלן 2026