You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
פנטהאוזים למכירה ברחוב נס הרים, נס הרים
(עמוד 10)
2579 פנטהאוזים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,790,000
₪1,900,000
2 חד׳
קומה 7
42 מ"ר
פנטהאוז, יהודה לייב , רמב"ם
תיווך
₪5,650,000
5.5 חד׳
קומה 6
168 מ"ר
פנטהאוז, שדרות חן 69, צפון מערב העיר
תיווך
NOY במייסדים
המיסד , המייסדים, הוד השרון
RAMATA TLV – חורשת רידינג
דירות 5-2 חד׳
6 קומות
רדינג 22, רמת אביב, תל אביב יפו
₪3,790,000
4 חד׳
קומה 1
93 מ"ר
מיני פנטהאוז, הצליל 5, 2005
בבלעדיות
₪13,750,000
4 חד׳
קומה 5
115 מ"ר
פנטהאוז, רנ"ק , הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪5,100,000
₪5,500,000
5 חד׳
קומה 18
231 מ"ר
פנטהאוז, תפוח , רובע טז
תיווך
₪13,450,000
5 חד׳
קומה 7
184 מ"ר
פנטהאוז, בצלאל , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
סוקולוב 43 רמת השרון
סוקולוב 43, גולן, רמת השרון
שבירו לב פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪1,990,000
רוטשילד 57, מרכז העיר, פתח תקווה
₪11,000,000
5 חד׳
קומה 6
174 מ"ר
פנטהאוז, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪9,300,000
4 חד׳
קומה 6
95 מ"ר
מיני פנטהאוז, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
₪4,550,000
5 חד׳
קומה 6
143 מ"ר
פנטהאוז, האורגן , נאות אשלים
תיווך
₪13,000,000
4 חד׳
קומה 6
197 מ"ר
מיני פנטהאוז, משה שרת , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
שדרות נורדאו 88 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
סמטת נורדאו 88, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
המעלות 5 רעננה
המעלות 5, מרכז דרום, רעננה
₪11,500,000
5 חד׳
קומה 7
209 מ"ר
מיני פנטהאוז, אזורי חן
תיווך
₪12,000,000
5 חד׳
קומה 10
170 מ"ר
פנטהאוז, נופי ים (הגוש הגדול)
תיווך
₪2,620,000
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
פנטהאוז, האר"י 14, רמת חן
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪13,700,000
4 חד׳
קומה 7
170 מ"ר
פנטהאוז, יוחנן הגדי , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
הלסינקי 13 תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
הלסינקי 13, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
אלפא ראשון לציון
דירות 5-3 חד׳
15 קומות
מתחם האלף, ראשון לציון
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
₪25,000,000
₪27,000,000
4.5 חד׳
קומה 25
300 מ"ר
פנטהאוז, אלוני ניסים 3, שיכון בבלי
תיווך
₪6,510,000
6 חד׳
קומה 2
140 מ"ר
פנטהאוז, נופים
בבלעדיות
₪8,865,000
7 חד׳
קומה 5
243 מ"ר
פנטהאוז, דישראלי 56, אחוזה
תיווך
₪4,090,000
5 חד׳
קומה 7
160 מ"ר
פנטהאוז, רוטשילד 4, קרול
תיווך
לוינשטין באנטיגונוס 11-13 תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
אנטיגונוס 11, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
AVENEW 59
דירות 6-3 חד׳
18 קומות
החל מ - ₪1,950,000
הכלניות 59, כלניות, טירת הכרמל
₪3,150,000
3 חד׳
קומה 8
65 מ"ר
פנטהאוז, מרכז העיר ג'
תיווך
₪5,100,000
4 חד׳
קומה 6
150 מ"ר
פנטהאוז, מבצע קדש , קרית ויצמן
תיווך
₪11,200,000
5 חד׳
קומה 12
225 מ"ר
פנטהאוז, ל' החדשה
תיווך
₪3,500,000
5 חד׳
קומה 6
160 מ"ר
פנטהאוז, אשכולות 7, תל חנן
תיווך
גד מכנס 28, פתח תקווה
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,590,000
מכנס גד 28, המרכז השקט, פתח תקווה
תנאי מימון אטרקטיביים!
אלקטרה לייף סטייל מתחם האלף בראשון לציון
דירות 6-4 חד׳
18 קומות
מתחם האלף, ראשון לציון
רק 10% בחתימה
₪2,660,000
5 חד׳
קומה 8
125 מ"ר
מיני פנטהאוז, אור ים
תיווך
₪3,850,000
5 חד׳
קומה 10
160 מ"ר
מיני פנטהאוז, אור ים
תיווך
₪4,750,000
4 חד׳
קומה 4
115 מ"ר
פנטהאוז, רש"י , נחלת גנים
תיווך
₪3,590,000
7 חד׳
קומה 6
180 מ"ר
פנטהאוז, הפלמח 54, רוממה הישנה
תיווך
פארק טאוור
דירות 5-3 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪3,190,000
המבדיל 26, נחלת גנים, רמת גן
OLAM
נווה איילון, אור יהודה
חופשה בתאילנד - מתנה!
₪2,680,000
4 חד׳
קומה 17
110 מ"ר
מיני פנטהאוז, הטורים 3, נוף השרון
תיווך
₪3,090,000
5 חד׳
קומה 14
143 מ"ר
מיני פנטהאוז, אורגד 2, כוכב הצפון
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪10,500,000
4 חד׳
קומה 4
270 מ"ר
פנטהאוז, גולן
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪2,500,000
5 חד׳
קומה 7
163 מ"ר
פנטהאוז, הארזים
בבלעדיות
ecocity בזכרון יעקב 5 תל אביב
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪6,300,000
זכרון יעקב 5, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
גולומב 11, רמת השרון
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
גולומב 11, הדר, רמת השרון
₪5,390,000
5 חד׳
קומה 18
155 מ"ר
פנטהאוז, הטורים 1, נוף השרון
תיווך
₪6,400,000
6 חד׳
קומה 6
220 מ"ר
פנטהאוז, מתחם נגבה
תיווך
₪6,850,000
5 חד׳
קומה 7
200 מ"ר
פנטהאוז, הדר יוסף
תיווך
₪1,620,000
₪1,650,000
3 חד׳
קומה 7