You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
פנטהאוזים למכירה ברחוב שורש, שורש
(עמוד 28)
2558 פנטהאוזים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪11,599,000
6 חד׳
קומה 5
321 מ"ר
פנטהאוז, מרכז דרום
תיווך
₪5,150,000
6 חד׳
קומה 5
158 מ"ר
פנטהאוז, עמק חפר 53, מורשת
תיווך
יד שלום 20
דירות 4-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,650,000
יד שלום 20, תל יהודה, רמת גן
הרכסים 32-34 רמת גן
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרכסים 32, תל יהודה, רמת גן
₪5,200,000
5.5 חד׳
קומה 2
135 מ"ר
פנטהאוז, נחלת יהודה
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪7,100,000
4 חד׳
קומה 7
119 מ"ר
מיני פנטהאוז, בלוך , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪3,950,000
4 חד׳
קומה 6
94 מ"ר
פנטהאוז, שועלי שמשון , יד לבנים
תיווך
₪8,000,000
6 חד׳
קומה 7
153 מ"ר
פנטהאוז, נחלת יצחק
תיווך
לב המושבה פרדס חנה
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
השומר 6, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
לוינשטין באנטיגונוס 11-13 תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
אנטיגונוס 11, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
₪12,990,000
5 חד׳
קומה 5
127 מ"ר
פנטהאוז, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
₪11,995,000
6 חד׳
קומה 7
198 מ"ר
פנטהאוז, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪8,250,000
6 חד׳
קומה 21
225 מ"ר
פנטהאוז, בית אל 24, נוה שרת
בבלעדיות
₪7,200,000
6 חד׳
קומה 7
170 מ"ר
פנטהאוז, הרצוג , צפון מזרח העיר
תיווך
קרית ספר 25 חיפה
קריית ספר 25, אחוזה, חיפה
אפשטיין / ילין, תל אביב
דירות 4-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪5,390,000
אפשטיין יעקב 1, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
הטבות מיוחדות לרוכשים!
₪6,900,000
6 חד׳
קומה 15
153 מ"ר
מיני פנטהאוז, סמילנסקי 68, רצועת המלונות
תיווך
₪5,290,000
6 חד׳
קומה 5
185 מ"ר
מיני פנטהאוז, מבצע קדש 7, קרית ויצמן
בבלעדיות
₪8,500,000
4 חד׳
קומה 4
124 מ"ר
פנטהאוז, סמטת התבור , נחלת בנימין
תיווך
₪5,350,000
₪5,900,000
6 חד׳
קומה 4
170 מ"ר
פנטהאוז, האתרוג , הדרים
בבלעדיות
G.D PREMIUM COLLECTION מתחם E החדש
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
אלישע הנביא , פסגות אפק, ראש העין
3 שנים-משכנתא ללא עלות!
גד מכנס 30-34 פתח תקווה
דירות 4-2 חד׳
10 קומות
מכנס גד 30, המרכז השקט, פתח תקווה
₪11,800,000
5 חד׳
קומה 24
190 מ"ר
מיני פנטהאוז, לויתן , עין התכלת