PxPixel
העלאת מודעה

נכסים מסחריים למכירה בנוה ישראל, הרצליה

8 נכסים למכירה

בן גוריון 24, הרצליה
₪977,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪32,567 למ״ר
חנות, בן גוריון 24, מרכז
תיווך

יעניין אותך לדעת…

מידע ומדריכים מבית מדלן
דף הבית
הרצליה
נוה ישראל
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026