PxPixel
העלאת מודעה
אריאל שרון 4, סיטי, גבעתיים
אריאל שרון 4, סיטי, גבעתיים
אריאל שרון 4, סיטי, גבעתיים
אריאל שרון 4, סיטי, גבעתיים
אריאל שרון 4, סיטי, גבעתיים
לכל התמונות · 19
₪13,700

אריאל שרון 4, סיטי, גבעתיים

משרד להשכרה
מתיווך
137
מ״ר
16
קומה

תיאור הנכס

במגדל השחר החדש והמבוקש ליד הרכבת הקלה והכבדה על איילון

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪100
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
57
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
אסתר אשכנזי
תיווך רישיון: 30616059

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026