PxPixel
העלאת מודעה
נביאים , הדר הכרמל, חיפה
נביאים , הדר הכרמל, חיפה
נביאים , הדר הכרמל, חיפה
נביאים , הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 4
₪490,000

נביאים , הדר הכרמל, חיפה

משרד למכירה
מתיווך
39
מ״ר
₪12,564
למ״ר בינוי
3
קומה

תיאור הנכס

למכירה נכס מסחרי במרכז חיפה. קומה 3 עם מעלית, כ־39 מ״ר (2 תתי חלקות), בבניין מסודר עם קוד כניסה ומעלית. מושכר למרפאת שיניים משנת 2014 עם שוכר יציב. שכירות כיום 2,055 ₪ + מע״מ, תעלה ל־2,125 ₪ + מע״מ מ־1.5.26. חוזה מסתיים ב־1.5.26 עם פוטנציאל לחידוש או השבחה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
מקלט
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪12,564
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
בנימין גולדשטיין
תיווך רישיון: 324564

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026