PxPixel
העלאת מודעה
חשמונאים , לב תל אביב, תל אביב יפו
חשמונאים , לב תל אביב, תל אביב יפו
חשמונאים , לב תל אביב, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪17,000

חשמונאים , לב תל אביב, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
196
מ״ר

יתרונות הנכס

רמת איכות A
שומר
מקלט

תיאור הנכס

קרליבך/ חשמונאים 196 מ״ר אופן ספייס ענק 12/15 דק הליכה מרכבת השלום בצמוד לרכבת הקלה כניסה גמישה 85₪ למ״ר, 20₪ למ״ר ניהול בתוספת מע״מ

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪87
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
אסתר אשכנזי
תיווך רישיון: 30616059

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026