PxPixel
העלאת מודעה
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
לכל התמונות · 2
₪10,220,000

עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו

משרד למכירה
מתיווך
850
מ״ר
₪12,024
למ״ר בינוי

תיאור הנכס

במתחם אקרו היוקרתי , אדרכלים יסקי מור סיוון , יזם אקרו וביצוע של אשטרום. המתחם בכי טוב בקומפלקס . צפי לטופס 4 באוגוסט משרד ייחודי עם מרפסת מטורפת , קרבה לקו הסגול העתידי חדר כושר לרווחת דיירי הפרוייקט מעולה להשקעה או לשימוש עצמי רק 12,000 ש"ח למ"ר. משרדנו משווק את כל המשרדים בפרוייקט אקרו וכמו כן את כל המשרדים בפרוייקט ONYX פרטים נוספים ניתן לקבל באתרנו www.nextplace.co.il משרדים בקרית אונו זה NEXT PLACE

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪12,024
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
07/2023
קומות בבניין
9
ריהוט
ללא
שנת בנייה
2023
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026