PxPixel
העלאת מודעה
יד אליהו, תל אביב יפו
יד אליהו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪72,000

בשכונת יד אליהו, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
600
מ״ר
15

תיאור הנכס

משרד להשכרה באדגר 360 (השלושה 2) תל אביב. משרד נמצא סמוך לציר יגאל אלון. באזור יש מסעדות ובתי קפה, מרחק הליכה מהיכל מנורה. גודל משרד: 600 מ"ר. מחיר מבוקש: 120 ש"ח למ"ר. דמי ניהול: 15 ש"ח למ"ר. אודות חלוקת המשרד: המשרד מחולק לכמה אזורי אופן ספייס\ לחדרי צוות גדולים, 2 מטבחונים ומרפסת פרטית. מידע נוסף: בניין משרדים מבוקש במיקום מעולה. אבטחה של הבניין 24/7. ניתן לשכור מקומות חניה בב אורי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪120
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
24
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

אופי הרחוב

רחוב השלושה הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026