PxPixel
העלאת מודעה
בית הדפוס 22, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
בית הדפוס 22, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
בית הדפוס 22, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
לכל התמונות · 3
₪13,500

בית הדפוס 22, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים

משרד להשכרה
180
מ״ר
2
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

משרד יפה ומשופץ, מחולק כולל חדר ישיבות ועמדת קבלה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪75
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
ארנונה
₪9,000
שנת בנייה
1990
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן_רפפורט_3_כפר_סבא

מודעות נוספות בשבילך

₪3,020
מתיווך
משרד
10 מ"ר
₪302 למ״ר
אזור תעשיה גבעת שאול
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
ירושלים
אזור תעשיה גבעת שאול
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026