PxPixel
העלאת מודעה
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
לכל התמונות · 7
₪350,000

האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד

משרד למכירה
מתיווך
25
מ״ר
₪14,000
למ״ר בינוי
3
קומה

יתרונות הנכס

עד 4 איש
גמר מלא
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה משרד פרטי במתחם מודרני מעוצב המתחם ממוקם באזור אסטרטגי, קרוב לנמל אשדוד, ליציאה הצפונית מהעיר ומאפשר גישה נוחה מכל מקום. המשרד בגודל 25 מ"ר ברוטו , עם חלוקה חכמה למשרד מנהל/ת ופקיד/ה, סביבת עבודה פרטית נוחה ל-2–4 עובדים במתחם המשרדים יש אינטרנט מהיר, שתייה חמה חופשית (קפה, תה) בקפטריה מפנקת חדרי ישיבות מרוהטים ומאובזרים אודיטוריום לאירועים וכנסים חדר כושר מקצועי ופרטי לדייריים המחיר אינו כולל מע"מ

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪14,000
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ריהוט
ללא
שנת בנייה
2024
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אלי טובלי
תיווך רישיון: 314551

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026