PxPixel
העלאת מודעה
העצמאות 40, מרכז העיר, יהוד מונוסון
העצמאות 40, מרכז העיר, יהוד מונוסון
העצמאות 40, מרכז העיר, יהוד מונוסון
העצמאות 40, מרכז העיר, יהוד מונוסון
העצמאות 40, מרכז העיר, יהוד מונוסון
לכל התמונות · 11
₪1,521,000

העצמאות 40, מרכז העיר, יהוד מונוסון

משרד למכירה
מתיווך
117
מ״ר
₪13,000
למ״ר בינוי
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

משרדים מהממים בבניין מתוחזק היטב ביהוד. המשרדים מחולקים בצורה נוחה כולל עמדת קבלה בכניסה, חדר ישיבות, מטבחון וחדרים לעבודה משרדית. יש חנית מכפיל למשרדים בחניית הבניין. לבניין 3 מעליות, שמירה 24/7 ועוד שפע חניה באיזור. חישוב מ"ר בארנונה הינו 164 מ"ר הבניין ממוקם בסביבה מצוינת לעובדים, ליד מרכזים מסחריים, מכולות, תחבורה ציבורית וכל מה שצריך לעובדים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪13,000
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ריהוט
חלקי
ארנונה
₪5,640
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אנבל לביא טייב
תיווך רישיון: 322515

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026