PxPixel
העלאת מודעה
משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
לכל התמונות · 10
₪4,269

משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה

משרד להשכרה
מתיווך
8
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

צור משרד פרטי מותאם לצוות שלך 1 עובדים או יותר ב-HERZLIYA, Spaces Oxygen עם שירות מלא: ריהוט ארגונומי, אינטרנט עסקי מאובטח, צוות קבלה ותמיכה, ניקיון ואבטחה. גישה 24/7, אפשרות להתרחבות, חוזים גמישים והשתתפות באירועי נטוורקינג. כולל שימוש במועדון העסקי ובחללי העבודה המשותפים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪534
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

תחבורה

כ-9,000 עובדים מגיעים מדי בוקר לאזור התעסוקה, כ- 85% ממרכז הארץ

קרא עוד

לא רחוק תיבנה תחנת הקו הירוק של הרכבת הקלה. בזמן ההקמה יהיו אבק, רעש ושינויי תנועה, אבל כשהקו יפעל ב-2028, תדלגו בקלות בין הרצליה, תל אביב וחולון.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026