PxPixel
העלאת מודעה
ילדי טהרן 10, מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן 10, מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן 10, מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן 10, מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן 10, מב"ת מערב, ראשון לציון
לכל התמונות · 10
₪890

ילדי טהרן 10, מב"ת מערב, ראשון לציון

משרד להשכרה
מתיווך
10
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

עבוד מכל מקום עם חללי העבודה של ריג'ס. חללי העבודה כוללים עמדת עבודה לא משוריינת, אינטרנט מאובטח, מדפסות ותמיכה אדמיניסטרטיבית, צוות קבלה, ניקיון ואבטחה. הצטרף לקהילה עסקית גלובלית באלפי מיקומים, שמור עמדת עבודה ייעודית או היכנס בכל עת לעמדת עבודה חמה. גמישות מלאה – לפי שעה, יום או חודש.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪89
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

אופי הרחוב

רחוב ילדי טהרן הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
ראשון לציון
מב"ת מערב
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026