PxPixel
העלאת מודעה
השחם , אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
לכל התמונות · 1
₪5,000

השחם , אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה

משרד להשכרה
מתיווך
14
מ״ר
2
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
שומר
ממ״ק

תיאור הנכס

משרד להשכרה בתוך משרד לשיווק ובניה של בניינים. המשרד כולל מטבחון עם קפה סוכר תה ,מים קרים ,מרפסת שמש גדולה 20 מ"ר ,שירותי מזכירה , וחדר ישיבות גדול עם שולחן ומסך למצגת , בקומה יש חדרי שירותים . משרד משופץ מהיסוד , ממול הבניין חניון ענק חינמי. המחיר כולל ארנונה ודמי ניהול עסקה מצוינת מוזמנים לחייג

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
מערכת אזעקה
ממ״ק
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪357
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
אושר זינו
תיווך רישיון: 3203193

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2026

מה באזור

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
פתח תקווה
אזור תעשיה רמת סיב
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026