PxPixel
העלאת מודעה
מע"ר צפוני, תל אביב יפו
מע"ר צפוני, תל אביב יפו
מע"ר צפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪22,550

בשכונת מע"ר צפוני, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
150
מ״ר
14

תיאור הנכס

משרדים להשכרה במגדל רסיטל באחד מאזורי העסקים המרכזיים והחדשניים בתל אביב. המשרד ממוקם בקרבה לתחנת רכבת השלום – 15 דקות הליכה, 6 דקות הליכה מתחנת רכבת הקלה ונגישות גבוהה לתחבורה ציבורית. גודל המשרד: 150 מ"ר. מחיר מבוקש: 150 ש"ח למ"ר כולל ריהוט ואבזור. דמי ניהול: 17 ש"ח למ"ר. אודות חלוקת המשרד: 2 חדרים ל2-3 אנשים, חדר צוות 12-15 עמדות ,שטחים משותפים- מרפסת קטנה, מטבח+פינת אוכל, שירותים+מקלחת. מידע נוסף: כניסה מידית, תקופת השכירות גמישה. אורי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪150
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
25
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
שליו יאנה
תיווך רישיון: 3216064

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026