PxPixel
העלאת מודעה
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 10
₪9,350

מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק

משרד להשכרה
מתיווך
170
מ״ר
6
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

שיווק בלעדי דיל השבוע ! להשכרה במגדל בסר 3 משרד מואר 170 מר מחולק לעמדת קבלה , עוד 6 חדרים בגדלים שונים ומטבחון נוף מהמם מגדל מבוקש מיקום מנצח במתחם העסקים של BBC בני ברק מתאים חברות הייטק עורכי דין רואי חשבון פיננסים בנקים יזמים חברות שוק ההון אדריכלים הפקות פרסום מעצבים מדיה סוכנות שרות סוכנות השכרת רכב ביטוח נסיעות ועוד אזור הומה סביבת עבודה מושלמת עם מסעדות בתי קפה חנויות בנקים הזדמנות נהדרת מחיר מציאה כניסה מידית

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
32
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אסתי עמר
תיווך רישיון: 30621236

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026