PxPixel
העלאת מודעה
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 7
₪9,100

מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק

משרד להשכרה
מתיווך
116
מ״ר
38

תיאור הנכס

🌟 להשכרה – משרד יוקרתי בקומה גבוה מאד נוף מדהים מגדל בבני ברק מחפשים משרד מעוצב, מרווח ומוכן לכניסה מידית? בלב מתחם העסקים מול קניון איילון – קומה גבוהה עם נוף פתוח רואה ים! • כ־116 מ"ר • 5 חדרים פרטיים + חללי Open Space • חדרי ישיבות • מטבח • שירותים • חניות - ניתן לשכור לפי צרכי הלקוח

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪78
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
45
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אסתר אשכנזי
תיווך רישיון: 30616059

תחבורה

למרות שרבים מגיעים לאזור על אופניים וקורקינטים, בתוכו אין תשתיות לכך - והם נאלצים לנסוע על המדרכה או הכביש

קרא עוד

קווי אוטובוס רבים ורכבת קלה עוברים באזור, אך תחנת רכבת ישראל קצת רחוקה

קרא עוד

האזור נגיש לכבישים מהירים וההגעה אליו נוחה אך כרוכה בעומסי תנועה

קרא עוד

כ-11,000 עובדים מגיעים מדי בוקר לאזור התעסוקה, כ- 86% ממרכז הארץ

קרא עוד

לא רחוק קיימת תחנת הקו האדום של הרכבת הקלה, קל להגיע לבת ים, פתח תקווה ואזורי עניין בתל אביב.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026