PxPixel
העלאת מודעה
הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪3,750

הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו

משרד להשכרה
50
מ״ר
5
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

משרד להשכרה ברחוב הברזל 3 תל אביב, בקומה 5 עם מעלית. חלל אחד בשטח של 50 מ״ר, משופץ ומוכן לכניסה מיידית. בקומה קיימים שירותים וממ״ד קומתי. למשרד חניה אחת בבניין וגישה מלאה לנכים. המשרד ממוקם כ־10–12 דקות הליכה מתחנת רכבת.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪75
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ריהוט
ללא
שנת בנייה
2024

אופי הרחוב

רחוב הברזל הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

מה באזור

מטרדים

מודעות נוספות בשבילך

₪11,000
מתיווך
משרד
160 מ"ר
₪69 למ״ר
קומה 4
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026