PxPixel
העלאת מודעה
ביצרון, תל אביב יפו
ביצרון, תל אביב יפו
ביצרון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪84,400

בשכונת ביצרון, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
400
מ״ר
34

תיאור הנכס

משרד להשכרה בקומה גבוהה במגדל אלון דרומי- ציר יגאל אלון. מחיר כולל דמי ניהול וארנונה. גודל משרד: 400 מ"ר. מחיר מבוקש: 211 ש"ח למ"ר- כולל ארנונה ודמי ניהול. אודות חלוקת המשרד: המשרד מחולק לאופן ספייס, 3 חדרי עבודה גדולים מאוד, חדר ישיבות גדול וחדר ישיבות קטן ומטבחון עם סלון. מידע נוסף: מגדלי אלון הם מגדלי משרדיים מבוקשים במיקום מעולה. ניתן לשכור חנויות תת קרקעיות בבניין. שפע תחבורה ציבורית, רכבת השלום במרחק של 9 דקות הליכה ורכבת הקלה יהודית 13 דקות. באזור יש מבחר גדול של מסעדות ובתי קפה. אורי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪211
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
40
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

אופי הרחוב

רחוב אלון יגאל הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026