PxPixel
העלאת מודעה
מנחם בגין 65, שרונה, תל אביב יפו
מנחם בגין 65, שרונה, תל אביב יפו
מנחם בגין 65, שרונה, תל אביב יפו
מנחם בגין 65, שרונה, תל אביב יפו
מנחם בגין 65, שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪20,570

מנחם בגין 65, שרונה, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
187
מ״ר

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
ממ״ד

תיאור הנכס

נכס פצצה על מנחם בגין, חלוקה ללאונג מרווח + חדרי צוותים וחדרי ישיבות. לבניין פינות ישיבה בגג לרווחת הדיירים. יש גם מקלחת.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪110
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
03/2026
ריהוט
חלקי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
שליו יאנה
תיווך רישיון: 3216064

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026