PxPixel
העלאת מודעה
יפו , רוממה, ירושלים
יפו , רוממה, ירושלים
יפו , רוממה, ירושלים
יפו , רוממה, ירושלים
יפו , רוממה, ירושלים
לכל התמונות · 5
₪31,450

יפו , רוממה, ירושלים

משרד להשכרה
מתיווך
370
מ״ר
6

תיאור הנכס

משרד להשכרה בכניסה לעיר! בבניין משרדים מסודר ונגיש עם עמדת קבלה מאויישת, מעליות וחניון. המשרד מחולק לעמדת קבלה המתנה, 5 חדרים וכיתות, מטבח ושירותים. מואר משופץ ומרוחב. במיקום מרכזי ומעולה, נגישות תחבורתית גבוהה ומרחק הליכה מציר רכבת הקלה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪85
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
10
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
נבו לוי
תיווך רישיון: 3232970

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026