PxPixel
העלאת מודעה
הרצל 36, מגדל, אשקלון
הרצל 36, מגדל, אשקלון
הרצל 36, מגדל, אשקלון
הרצל 36, מגדל, אשקלון
הרצל 36, מגדל, אשקלון
לכל התמונות · 10
₪400,000

הרצל 36, מגדל, אשקלון

משרד למכירה
מתיווך
6
מ״ר
₪66,667
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות B

תיאור הנכס

למכירה משרד/חנות 6 מ"ר ברח' הרצל 36, בית גור, שכונת מגדל, אשקלון. צמוד למדרחוב. תנופת פיתוח אדירה ושיפור האזור. פרוייקט ענק של עיריית אשקלון. קומת קרקע. גישה נוחה. חנייה בשפע. מתאים ל: מכירת סנדוויצ'ים, עיצוב ציפורניים, מניקור, פדיקור, לק/ג'ל, עיצוב גבות, עיסוי רפואי, מתווכי נדל"ן, מספרה, עסק להמרת כספים (צ'יינג') ובעלי מקצועות חופשיים אחרים. יש מזגן ונקודת מים. מסירה מיידית. 400,000 ש"ח + מע"מ.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪66,667
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
חלקי
ארנונה
₪400
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יואב שפיר
תיווך רישיון: 30930034

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026