PxPixel
העלאת מודעה
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪50,400

בשכונת שרונה, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
360
מ״ר
38

תיאור הנכס

על משולש הקורקינטים , במרחק הליכה של דקה מהרכבת הקלה. PLUG&PLAY , מרפסת מדהימה עם נוף לים . מוכן לכניסה מיידית . לסיורים ופרטים נוספים צרו קשר. סוכן מטפל: עוז עבודי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪140
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
40
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן_רפפורט_3_כפר_סבא
יצירת קשר
אורון ברק
תיווך רישיון: 36105708

אופי הרחוב

רחוב החשמונאים הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026