PxPixel
העלאת מודעה
קרית וולפסון, עכו
קרית וולפסון, עכו
קרית וולפסון, עכו
קרית וולפסון, עכו
קרית וולפסון, עכו
לכל התמונות · 6
₪36,000

בשכונת קרית וולפסון, עכו

חנות להשכרה
מתיווך
450
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

להשכרה, מרחק נגיעה מהתחנה המרכזית, כ - 450 מ"ר לכל מטרה, לכניסה מיידית, בקירבת עסקים רבים ומגוונים, באיזור עם דריסת רגל עצומה, אל תפספסו!!!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪80
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
רז אסייג
תיווך רישיון: 3141679

בטיחות

צומת הרצל-דרך הארבעה שליד הנכס הוא צומת מסוכן במיוחד להולכי רגל ורוכבי אופניים, עם מספר נפגעים גבוה במיוחד ביחס לצמתים דומים באזור.

קרא עוד
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
עכו
קרית וולפסון
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026