You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
חזרה
לכל התמונות · 3
₪1,390,000
שדרות בן ציון , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
משרד למכירה
מתיווך
60
מ״ר
₪23,167
למ״ר בינוי
קרקע
קומה
יתרונות הנכס
גמר מלא
רמת איכות B
תיאור הנכס
משרד שקט וסולידי ברחוב שדרות בן ציון ליד דיזנגוף סנטר בשטח של 60 מ"ר שלושה חדרים
מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7
מחיר למ״ר
₪23,167
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
חלקי
ארנונה
₪4,200
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
עזר שאול הנדלניסטים
תיווך
רישיון: 30312203
בניה חדשה
2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2030
אופי הרחוב
שדרות בן ציון הן שדרות ירוקות שאוטובוסים חולפים לאורכן.
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר ראש בראש מול אזור התעסוקה של רמת החייל
מה הופך דווקא את אזור התעסוקה הזה ליקר ביותר בישראל?
30 דקות והגענו: אזורי תעסוקה זולים יותר במרחק של עד חצי שעת נסיעה מת"א
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
נדל״ן מסחרי למכירה
משרדים למכירה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
חנויות למכירה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
קליניקות למכירה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
מחסנים למכירה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
נדל״ן מסחרי להשכרה
משרדים להשכרה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
חנויות להשכרה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
קליניקות להשכרה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
מחסנים להשכרה בהצפון הישן החלק הדרום מזרחי
מפת האתר
מדלן 2026