PxPixel
העלאת מודעה
, חיפה
, חיפה
, חיפה
, חיפה
לכל התמונות · 4
₪275,040

בשכונת , חיפה

חנות להשכרה
מתיווך
2,436
מ״ר
2
קומות

תיאור הנכס

להשכרה, מרכז מסחרי חדש, בפריים לוקיישן!!! קומת קרקע - 1,395 מ"ר, קומה ראשונה - 1,041 מ"ר. לרציניים בלבד!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪113
תאריך כניסה
03/2025
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
תומר בוסידאן
תיווך רישיון: 312107236

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026