You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
חנויות למכירה בחיפה
48 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,890,000
קומת קרקע
150 מ"ר
₪12,600 למ״ר
חנות, הרצל 86, הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪690,000
קומת קרקע
45 מ"ר
₪15,333 למ״ר
חנות, ארלוזורוב , הדר עליון
תיווך
גמר מלא
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪900,000
קומת קרקע
72 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, ואדי ניסנאס
תיווך
₪900,000
קומת קרקע
72 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, ואדי ניסנאס
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪320,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪12,800 למ״ר
חנות, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪860,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪17,200 למ״ר
חנות, שיבת ציון , עיר תחתית
תיווך
מעטפת
תדהר לגון
אגמים, נתניה
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪745,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪20,694 למ״ר
חנות, שפירא 1, הדר הכרמל
תיווך
₪450,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪18,000 למ״ר
חנות, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪860,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪28,667 למ״ר
חנות, דרך יפו , עיר תחתית
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪985,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪9,850 למ״ר
חנות, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪2,950,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪5,900 למ״ר
חנות, דרך יפו , קרית אליהו
תיווך
גמר מלא
₪555,555
קומת קרקע
80 מ"ר
₪6,944 למ״ר
חנות, הנביאים 6, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪900,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪18,000 למ״ר
חנות, הנאמנים 16, עיר תחתית
תיווך
גמר
₪1,230,000
קומת קרקע
60 מ"ר
₪20,500 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪1,500,000
קומת קרקע
187 מ"ר
₪8,021 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪500,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, יוסף 18, הדר הכרמל
תיווך
₪700,000
קומת קרקע
49 מ"ר
₪14,286 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪690,000
קומת קרקע
48 מ"ר
₪14,375 למ״ר
חנות, צהיון 13, ואדי ניסנאס
תיווך
גמר מלא
₪470,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪17,407 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪470,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪17,407 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪700,000
קומת קרקע
42 מ"ר
₪16,667 למ״ר
חנות, הרצליה 32, הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,480,000
קומת קרקע
130 מ"ר
₪11,385 למ״ר
חנות, הרצליה 32, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,400,000
קומת קרקע
223 מ"ר
₪19,731 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪450,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
חנות, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
מעטפת
₪450,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
חנות, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
₪690,000
קומת קרקע
46 מ"ר
₪15,000 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪5,950,000
קומת קרקע
225 מ"ר
₪26,444 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
מעטפת
₪850,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪10,625 למ״ר
חנות, אחד העם , הדר הכרמל
תיווך
גמר
₪1,540,000
₪2,200,000
קומת קרקע
57 מ"ר
₪27,018 למ״ר
חנות, דרך העצמאות , עיר תחתית
תיווך
₪1,020,000
קומה 1
35 מ"ר
₪29,143 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
גמר
₪1,750,000
קומת קרקע
130 מ"ר
₪13,462 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪1,750,000
קומת קרקע
130 מ"ר
₪13,462 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪4,700,000
קומת קרקע
230 מ"ר
₪20,435 למ״ר
חנות, מרכז הכרמל
תיווך
₪2,450,000
קומת קרקע
250 מ"ר
₪9,800 למ״ר
חנות, מקלף , צ׳ק פוסט החדש
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪970,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪13,857 למ״ר
חנות, נורדאו , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,500,000
קומה 1
208 מ"ר
₪26,442 למ״ר
חנות, רמת בגין
תיווך
₪385,000
קומת קרקע
22 מ"ר
₪17,500 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪4,300,000
קומת קרקע
185 מ"ר
₪23,243 למ״ר
חנות
תיווך
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,300,000
קומת קרקע
124 מ"ר
₪26,613 למ״ר
חנות, דבורה 28, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר מלא
₪1,090,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪31,143 למ״ר
חנות, אוסישקין 5, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪890,000
110 מ"ר
₪8,091 למ״ר
חנות, דרך חיפה 27, קרית נחום (עיר גנים)
מפת האתר
מדלן 2026