PxPixel
העלאת מודעה
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
לכל התמונות · 3
₪5,820

עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו

משרד להשכרה
מתיווך
97
מ״ר
6
קומה

יתרונות הנכס

עד 10 איש
מעטפת
רמת איכות A
שומר
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

בפרויקט אקרו ביזנס סנטר משרד להשכרה , כרגע נמצא במעטפת , בעל הבית נח וענייני יבנה גמר לפי דרישת הלקוח הפרוייקט סופר יוקרתי , חדר כושר בבניין לרווחת הדיירים מסחר מגוון , סופר פארם, טיב טעם מסעדות ובארים חניון גדול בפרוייקט גישה עתידית לקו הסגול בבעלות חברת NEXT PLACE כל הנכסים להשכרה ומכירה בפרויקט

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
9
ריהוט
ללא
ארנונה
₪2,300
שנת בנייה
2024
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026