PxPixel
העלאת מודעה
גושן 6, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
גושן 6, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
גושן 6, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
גושן 6, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
לכל התמונות · 4
₪5,900

גושן 6, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין

חנות להשכרה
מתיווך
40
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

להשכרה חנות חזיתית במיקום מצויין ברחוב גושן בחלק הפעיל ביותר קרוב לתחבורה ציבורית וחנייה בשפע מקום עם המון תנועה של אנשים להשכרה לתווך ארוך אחד המקומות הכי פעילים ברחוב במקום פועלת חנות בגדים מצליחה העדפה למסחר חוץ ממזון החנות גדולה ומרווחת יש בחזית גג מקורה בכניסה לחנות ואפשרות לשילוט בולט מתאים למגוון תחומים מיקום נגיש ונוח כניסה מידית

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪148
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
ריהוט
ללא
ארנונה
₪800
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
שקד נכסים
תיווך רישיון: 30210439

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026