PxPixel
העלאת מודעה
קרית המדע 3, הר חוצבים, ירושלים
קרית המדע 3, הר חוצבים, ירושלים
קרית המדע 3, הר חוצבים, ירושלים
קרית המדע 3, הר חוצבים, ירושלים
קרית המדע 3, הר חוצבים, ירושלים
לכל התמונות · 10
₪35,756

קרית המדע 3, הר חוצבים, ירושלים

משרד להשכרה
מתיווך
100
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

פתרון גמיש לעסקים בצמיחה: משרדים פתוחים מ- עד 15 עובדים (או יותר) עם שירות מלא. כולל: WiFi ריהוט, צוות קבלה ותמיכה, ניקיון ותשתיות. ניתן לשכור ליום, חודש או יותר ולהתאים אישית את החלל. חלק מרשת ריג'ס העולמית עם גישה נוחה לאלפי מיקומים, אירועי נטוורקינג וניהול פשוט דרך האפליקציה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪358
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026