PxPixel
העלאת מודעה
, חיפה
, חיפה
, חיפה
, חיפה
, חיפה
לכל התמונות · 6
₪1,050,000

בשכונת , חיפה

משרד למכירה
מתיווך
180
מ״ר
₪5,833
למ״ר בינוי
1
קומה

תיאור הנכס

למכירה, בבית טל בחוף שמן, 3 יחידות משרד, הנמכרות במקשה אחת ויכולות לשמש לכל מטרה משרדית!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪5,833
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
רז אסייג
תיווך רישיון: 3141679

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026