PxPixel
העלאת מודעה
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
לכל התמונות · 8
₪4,500

האורגים 11, אזור תעשיה כבדה, אשדוד

משרד להשכרה
מתיווך
50
מ״ר
5
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

בס"ד משרד מעוצב ומחולק בבניין הכשרה באשדוד , מואר ונגיש בבניין משרדים מפואר בכלל קפיטריה ומטבחון , ממ,ד קומתי , שרותים בקומה וחניה קרובה בשפע , לובי מאובטח עם שומר , המשרד פינתי , מבודד וייחודי בקומה , כולל מערכת מיזוג איכותית תשתיות תקשורת מלאות ושפע נקודות חשמל

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪90
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ארנונה
₪1,000
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אלכס גז
תיווך רישיון: 31168377

מיכאל נזרי אקסלנט נדלן
משרד " AXCELLENT נדלן " מתמחה במכירה, קניה ,ניהול נכסים ,ליווי וייעוץ בכל ענף הנדל"ן .
בעלים : מיכאל נזרי מתווך נדל"ן בעיר אשדוד
נשוי באושר ואב ל 3 .
מדורג TOP 10 לשנת 2021/2 בעיר אשדוד על פי דירוג אתר מדלן .
מדורג TOP 3 לשנת 2022-25 מבין מאות מתווכים בעיר אשדוד על פי דירוג אתר מדלן .
מדורג מקום ראשון בעיר אשדוד באתר מדרג .
שימש כבעלים ומנכ"ל במספר עסקים וחברות בארץ ובעולם.
צבר ידע וניסיון אסטרטגי נרחב בתחומי המכירות, הגישור והבנת צרכי הלקוח.
מומחה בהובלת תהליכים ופרויקטים רחבי היקף המצריכים פתרונות וחשיבה יצירתית מהירה.
אוהב את התחום ומודה לאל על הזכות הגדולה לשמח משפחות בשינויים המשמעותיים בחייהם.
בוגר מכללת אומנות הנדל"ן. בוגר קורס נדל"ן TRC. בוגר קורס יועצי נדל"ן. דובר צרפתית ואנגלית.
אנו באקסלנט מאמינים שנדלן זה אנשים ואנחנו מצוינים באנשים ומתחייבים למצוינות בכל התהליך.
לעמוד המשרד
הגדוד העברי 5, אשדוד
₪6,500
משרד
70 מ"ר
₪93 למ״ר
קומה 4
הגדוד העברי 5, הקריה
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026