PxPixel
העלאת מודעה
הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪2,280,000

הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו

קליניקה למכירה
מתיווך
110
מ״ר
₪20,727
למ״ר בינוי
7

תיאור הנכס

שיווק בלעדי למכירה ! הזדמנות נדירה לקליניקה משלכם ! קליניקה 110 מר + 8 מר מרפסת שמש בניין יוקרתי חדיש מפואר רחוב הברזל הקריה הרפואית החדשה של מרכז העסקים המבוקש רמת החייל עתידים בצפון תל אביב ליד בית חולים אסותא מדיקא MDC מסעדות חנויות חברות טלוויזיה מדיה קשת רשת מיקום מנצח מתאים לכל תחומי הרפואה גניקולוגיה אסתטיקה פלסטיקה אף אוזן גרון לב אונקולוגיה שיניים עור נשים פודיאטר עיניים כליות פסיכולוגיה ועוד סביבת עבודה מושלמת שנעים להגיע אליה גם עם תחבורה ציבורית חניות בתשלום נוסף לא לפספס

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪20,727
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
7
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
אסתי עמר
תיווך רישיון: 30621236

אופי הרחוב

רחוב הברזל הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026