PxPixel
העלאת מודעה
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 5
₪37,600

מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק

משרד להשכרה
מתיווך
470

תיאור הנכס

🌟 להשכרה – משרד יוקרתי ומרוהט בקומה גבוה מאד נוף מדהים מגדל בבני ברק מחפשים משרד מעוצב, מרווח ומוכן לכניסה מידית? בלב מתחם העסקים מול קניון איילון – קומה גבוהה עם נוף פתוח רואה ים! • כ־470 מ"ר • 10 חדרים פרטיים + 2 חללי Open Space • 3 חדרי ישיבות • מטבח מאובזר + פינת אוכל נעימה • שירותים + מקלחת פרטית למנכ"ל • 8 חניות פרטיות, כולל עמדת טעינה לרכב חשמלי המשרד מגיע מרוהט קומפלט ומתוחזק ברמה גבוהה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪80
אסתר אשכנזי
תיווך רישיון: 30616059

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026