PxPixel
העלאת מודעה
דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪2,500

דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו

חנות להשכרה
מתיווך
39
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

סטודיו/חנות,39 מ"ר כולל גלריה, חזית לרחוב, כיוון צפון, אור צפוני נעים, גלריה מרווחת, מיקום מצויין בדרך שלמה הסואנת מול רביעיית פלורנטין, האזור עובר פיתוח מואץ עם בניינים חדשים ומאוכלסים, מה שמבטיח תנועת עוברים ושבים רבה לאורך כל היום, מזגן בחנות ובקומת הגלריה. ארנונה 2360 לחודשיים. 1180 לחודש כניסה מיידית.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
1
ריהוט
ללא
ארנונה
₪2,360
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
מרים בן טל
תיווך רישיון: 30533218

אופי הרחוב

דרך שלמה היא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
דרום פלורנטין
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026