PxPixel
העלאת מודעה
יבנה , ואדי ניסנאס, חיפה
יבנה , ואדי ניסנאס, חיפה
יבנה , ואדי ניסנאס, חיפה
לכל התמונות · 3
₪57,000

יבנה , ואדי ניסנאס, חיפה

בניין להשכרה
מתיווך
765
מ״ר
3
קומות

יתרונות הנכס

גמר
ממ״ד

תיאור הנכס

בניין משרדים/קופות חולים /עמותות – יבנה 16, פירוט שטחים (ברוטו): חצי מרתף: 67 מ”ר – מחולק ל2 חללים שיכולים לשמש גם לטובת משרדים וגם למחסן או ארכיון. קומת קרקע: 214 מ”ר – חזית פתוחה ולובי פרטי אידיאלית לקבלת קהל מחולקת ל6 משרדים ענקיים. קומה ראשונה: 241 מ”ר – תכנון גמיש לחלוקה פנימית כרגע מחולק ל8 משרדים גדולים. קומה שנייה: 241 מ”ר – מתאימה להנהלה, מחולק ל8 משרדים גדולים. סה”כ שטח בנוי בר

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
ממ״ד
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪75
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
סאמר בשתאווי
תיווך רישיון: 3152619

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026