You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים להשכרה בואדי ניסנאס, חיפה
31 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,700
21 מ"ר
₪129 למ״ר
אחר, וואדי , ואדי ניסנאס
תיווך
מעטפת
₪57,000
765 מ"ר
₪75 למ״ר
בניין, יבנה , ואדי ניסנאס
תיווך
גמר
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪200,000
17 מ"ר
₪11,765 למ״ר
אחר, דרך יפו , ואדי ניסנאס
תיווך
גמר מרוהט
₪24,900
450 מ"ר
₪55 למ״ר
בניין, פרץ י. ל. , ואדי ניסנאס
תיווך
גמר מלא
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,500
קומה 1
30 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, נתן קיזרמן 11, עיר תחתית
גמר
רמת איכות A
₪34,000
קומה 2
409 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, שדרות המגינים 47, עיר תחתית
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,000
קומה 1
42 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, הרצליה , הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪9,999
קומת קרקע
60 מ"ר
₪167 למ״ר
חנות, הבנקים 9, עיר תחתית
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪2,999
קומת קרקע
80 מ"ר
₪37 למ״ר
חנות, הנביאים 6, הדר הכרמל
תיווך
גמר
₪1,500
קומת קרקע
35 מ"ר
₪43 למ״ר
מחסן, שיבת ציון 18, עיר תחתית
תיווך
מעטפת
₪50,000
700 מ"ר
₪71 למ״ר
בית מלון, הבנקים 9, עיר תחתית
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪8,500
קומת קרקע
45 מ"ר
₪189 למ״ר
חנות, נתנזון , עיר תחתית
תיווך
₪2,500
קומת קרקע
18 מ"ר
₪139 למ״ר
חנות, הבנקים 9, עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,900
קומת קרקע
300 מ"ר
₪66 למ״ר
חנות, נתנזון 10, עיר תחתית
תיווך
₪9,999
קומת קרקע
120 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, הבנקים 9, עיר תחתית
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪5,000
קומת קרקע
110 מ"ר
₪45 למ״ר
חנות, הנביאים 8, הדר הכרמל
תיווך
₪3,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪43 למ״ר
משרד, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪67,840
1,440 מ"ר
₪47 למ״ר
בניין, דרך העצמאות 33, עיר תחתית
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪1,800
קומת קרקע
25 מ"ר
₪72 למ״ר
חנות, נתנזון 10, עיר תחתית
תיווך
₪1,800
קומה 3
16 מ"ר
₪113 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪2,800
קומה 6
23 מ"ר
₪122 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪3,000
קומה 2
150 מ"ר
₪20 למ״ר
משרד, חסן שוקרי , הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪7,800
קומת קרקע
130 מ"ר
₪60 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪2,000
קומה 1
16 מ"ר
₪125 למ״ר
משרד, הבנקים 11, עיר תחתית
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪4,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪50 למ״ר
חנות, כיאט 1, עיר תחתית
תיווך
גמר
₪17,500
קומה 7
340 מ"ר
₪51 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪18,150
קומה 7
330 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪4,500
קומת קרקע
15 מ"ר
₪300 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪3,500
קומה 2
100 מ"ר
₪35 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026