PxPixel
העלאת מודעה
מנחם בגין 156, מע"ר צפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 1
₪65,120

מנחם בגין 156, מע"ר צפוני, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
407
מ״ר

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

המשרד מחולק לחדרים, הבעלים מוכן לעשות התאמות ולפתוח לאופן ספייס במידת הצורך. המחיר כולל ריהוט ואבזור מלא של המשרד.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪160
שליו יאנה
תיווך רישיון: 3216064

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026