PxPixel
העלאת מודעה
עמק 6, האקליפטוס, באר יעקב
עמק 6, האקליפטוס, באר יעקב
עמק 6, האקליפטוס, באר יעקב
עמק 6, האקליפטוס, באר יעקב
עמק 6, האקליפטוס, באר יעקב
לכל התמונות · 10
₪2,459

עמק 6, האקליפטוס, באר יעקב

משרד להשכרה
מתיווך
8
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

מצא משרד פרטי בגודל מותאם 1 עובדים או יותר.-Beer Yaakov, Ayala Towers עם שירות מלא. כלול: ריהוט, אינטרנט תמיכה אדמיניסטרטיבית, ניקיון ואבטחה. בחר חוזה יומי, חודשי או ארוך טווח והרחב/שנה מיקום לפי צורך. חלק מרשת גלובלית עם אלפי סניפים, אירועי קהילה וגישה גם לחללי עבודה משותפים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪307
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026