PxPixel
העלאת מודעה
ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים, רמת גן
ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים, רמת גן
ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים, רמת גן
ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים, רמת גן
לכל התמונות · 4
₪4,455

ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים, רמת גן

משרד להשכרה
מתיווך
55
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

רח׳ ז'בוטינסקי, רמת גן , קו ראשון יציאה לרחוב, מתחם הבורסה . פרטים בולטים: • קומה: קרקע • שטח: 55 מ"ר • חלל סטודיו מרווח + מטבחון • יציאה ישירה לרחבה ולרחוב – חשיפה מקסימלית • מתאים למקצועות חופשיים, חנות, סטודיו ושירותים מקצועיים • כניסה מיידית (נכס בשיום שיפוץ)

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪81
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
ללא
ארנונה
₪1,184
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
יהודה מלכה
תיווך רישיון: 3243338

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2030

מטרדים

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
רמת גן
שכונת הראשונים
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026