You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים להשכרה בשכונת הראשונים, רמת גן
46 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,455
קומת קרקע
55 מ"ר
₪81 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,490
קומה 7
146 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪30,000
קומה 20
300 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪9,000
קומה 13
142 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, אבא הלל סילבר 7, הבורסה
גמר
רמת איכות B
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪19,000
קומה 1
188 מ"ר
₪101 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 5, הבורסה
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,695
קומת קרקע
171 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, מנחם בגין , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪32,300
קומה 5
340 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, שוהם , הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪20,815
קומה 4
181 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , הבורסה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪4,500
קומה 6
55 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, שוהם , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪18,900
קומה 7
180 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 1, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,720
קומה 32
134 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 7, הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪23,900
קומה 34
300 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, זבוטנסקי 7, הבורסה
תיווך
מעטפת
₪84,075
קומה 14
885 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, שוהם , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪12,710
קומה 1
280 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪7,700
קומת קרקע
171 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, מנחם בגין , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪70,000
קומה 26
523 מ"ר
₪134 למ״ר
משרד, דרך אבא הלל 4, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪13,511
קומה 6
229 מ"ר
₪59 למ״ר
משרד, דרך אבא הלל 7, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪11,760
קומה 5
147 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, אבא הלל 7, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומה 1
40 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 48, החשמונאים (מרכז העיר א')
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪73,000
קומה 2
773 מ"ר
₪94 למ״ר
משרד, דרך אבא הלל , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪18,600
קומה 13
155 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, תובל , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪23,500
קומה 11
224 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, שוהם 9, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪99,000
קומה 6
990 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪21,250
קומה 4
250 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, שוהם , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪70,000
קומה 24
700 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪119,600
קומה 30
920 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪24,180
קומה 31
186 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪52,800
קומה 35
440 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪21,420
קומה 24
252 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪135,000
קומה 24
900 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪87,000
קומה 26
870 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪47,630
קומה 19
443 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪31,000
קומה 19
244 מ"ר
₪127 למ״ר
משרד, שוהם , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪248,000
קומה 10
1,550 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪41,600
קומה 8
320 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪41,600
קומה 34
320 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, תובל 40, הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪91,000
קומה 25
700 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪19,200
מרתף
240 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, שוהם 3, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪112,000
קומה 28
700 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪152,000
קומה 22
800 מ"ר
₪190 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,900
קומה 2
154 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי , החשמונאים (מרכז העיר א')
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪20,850
150 מ"ר
₪139 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪50,000
קומה 25
385 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, זבוטינסקי , הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪46,000
קומה 29
385 מ"ר
₪119 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 2, הבורסה
מפת האתר
מדלן 2026