PxPixel
העלאת מודעה
מגשימים 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
מגשימים 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
מגשימים 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
מגשימים 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
מגשימים 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
לכל התמונות · 10
₪24,956

מגשימים 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה

משרד להשכרה
מתיווך
100
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

פתרון גמיש לעסקים בצמיחה: משרדים פתוחים מ- עד 15 עובדים (או יותר) עם שירות מלא. כולל: WiFi ריהוט, צוות קבלה ותמיכה, ניקיון ותשתיות. ניתן לשכור ליום, חודש או יותר ולהתאים אישית את החלל. חלק מרשת ריג'ס העולמית עם גישה נוחה לאלפי מיקומים, אירועי נטוורקינג וניהול פשוט דרך האפליקציה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪250
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

תחבורה

נגישות טובה: רכבת קלה ואוטובוסים רבים עוברים ברחוב ז'בוטינסקי, וחלקם גם נכנסים לאזור

קרא עוד

באזור אין הרבה שבילי אופניים, ואלו שישנם לא מתחברים לרשת עירונית - כך שכיום עדיף שלא להגיע אליו ברכיבה

קרא עוד

הקירבה לכביש 4, לרחוב ז'בוטינסקי ולדרך רבין מאפשרת הגעה מהירה יחסית לאזור, למעט בשעות העומס

קרא עוד

כ-11,000 עובדים מגיעים מדי בוקר לאזור התעסוקה, כ- 84% מהם ממרכז הארץ

קרא עוד

לא רחוק קיימת תחנת הקו האדום של הרכבת הקלה, קל להגיע לבת ים, פתח תקווה ואזורי עניין בתל אביב.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026