PxPixel
העלאת מודעה
דיזנגוף , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 1
₪24,000

דיזנגוף , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו

חנות להשכרה
מתיווך
120
מ״ר

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

בהזדמנות להשכרה חנות בפריים לוקיישן !!!! ברחוב דיזנגוף בת"א חנות שמתאימה לבית קפה / בר/ מסעדה בגודל של 120 מ"ר, אזור קדמי של 68 מ"ר + אזור ישיבה מתוחם ברחוב חלק אחורי של 52 מ"ר מתאים למטבח לא כל יום מתפנה נכס כזה !!!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪200
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
11/2025
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
דינור גומל
תיווך רישיון: 30731323

אופי הרחוב

רחוב דיזנגוף הוא רחוב מרכזי שלאורכו בנייני מגורים, וחולפים בו אוטובוסים.

מטרדים

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מערבי
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026