PxPixel
העלאת מודעה
₪580,000

בשכונת אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון

משרד למכירה
מתיווך
245
מ״ר
₪2,367
למ״ר בינוי

תיאור הנכס

השקעה מצויינת!!! בהר 1400 בנוף הירקון בגוש 6574 באזור המשרדים החדש בנווה נאמן הוד השרון קרקע של 100 מ"ר המקנה 245 מ"ר מבונה בבניין משרדים. קיים הסכם שיתוף. האזור בהתפתחות ! אל תפספסו!!!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪2,367
תאריך כניסה
02/2025
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
נורית ניר
תיווך רישיון: 30929119

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026