PxPixel
העלאת מודעה
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
לכל התמונות · 10
₪10,000

החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון

משרד להשכרה
190
מ״ר
2
קומה

יתרונות הנכס

ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

להשכרה. ללא תיווך!!! בפרויקט מיילסטון בהוד השרון - החרש 15 הוד השרון. משרד (מעטפת) 190 מ"ר שטוף אור. כלולות במחיר 3 חניות תת קרקעיות צמודות אחת ליד השניה. בניין חדש ומפואר עם לובי מדהים. אופן ספייס מלבני ואידיאלי לחלוקה. ממ"ק קומתי. מיקום מעולה וגישה נוחה לכל הכיוונים (קרוב לרכבת) מוכן לאכלוס מיידי. אפשרות גם לרכישת הנכס מוזמנים להתקשר לפרטים נוספים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
ממ״ד
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪53

מודעות נוספות בשבילך

₪21,567
מתיווך
משרד
273 מ"ר
₪79 למ״ר
קומה 7
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026