PxPixel
העלאת מודעה
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו
לכל התמונות · 8
₪13,775

עופרה חזה 5, פרדס רייספלד, קרית אונו

משרד להשכרה
מתיווך
145
מ״ר
8
קומה

יתרונות הנכס

מעטפת
רמת איכות A
שומר
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

המשרד כרגע נמצא ברמת מעטפת ובניתו תחל בימים הקרובים החלל יהיהי מחולק ל- 3 חדרי עבודה, חדר ישיבות , אופן ספייס ל -4 עובדים מטבחון ופינת אוכל. משרדנו משווק את כל המשרדים בפרוייקט אקרו וכמו כן את כל המשרדים בפרוייקט ONYX פרטים נוספים ניתן לקבל באתרנו nextplace.co.il משרדים בקרית אונו זה NEXT PLACE

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪95
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
08/2024
קומות בבניין
11
ריהוט
ללא
שנת בנייה
2023
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026