PxPixel
העלאת מודעה
ואדי סליב, חיפה
ואדי סליב, חיפה
ואדי סליב, חיפה
לכל התמונות · 3
₪8,500,000

בשכונת ואדי סליב, חיפה

בניין למכירה
מתיווך
600
מ״ר
₪14,167
למ״ר בינוי
2
קומות

יתרונות הנכס

מעטפת
רמת איכות A

תיאור הנכס

למכירה , בניין אבן נדיר לשימור במרכז בוואדי סאליב עם אוירה ייחודית של אותנטיות והתחדשות. זכויות בניה , אפשרות למגורים מסחר ומשרדים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪14,167
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
פבלו
תיווך רישיון: 30615574

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026